Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak hacknout email

13. 3. 2010

Jak zfalšovat email?

V tomto článku si popíąeme postup, jak poslat email z cizí adresy. Poslouľí nám k tomu program telnet. Dejme tomu, ľe chcete poslat mail osobě A od osoby B. Obě mají email na stejném serveru.

Je dobré si ozkouąet nějakým skenerem, ľe na daném serveru je otevřený port 25 na kterém běľí smtp server. Ten nám také poslouľí k tomuto drobnému podvodu :-) Takľe, uľ máme zjiątěný server, komu a od koho chceme poslat email. Ted si spustíme telnet. V linuxu to provede z konzole následujícím způsobem:

user@linux:/$ telnet www.server.cz 25

Za chvíli by nám měl naskočit telnet připojený na daný server. Nyní se ověříme příkazem "helo www.server.cz" (www.server.cz je jméno vaąeho serveru). Naskočí vám nějaká uvítací zpráva. Potom napíąeme "mail from:userA@server.cz". Tím si zajistíme ľe mail bude poslán z adresy userA@server.cz. !emailové adresy musí být v ąpičatých závorkách <>! Pokračujeme příkazem "rcpt to:userB@server.cz". Pokaľdé by vám měla přijít odpověd 250 Ok. Tělo emailu napíąeme příkazem "data". Zakomčíme: "entr" . "entr". Pak by se měl email odeslat :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

web

(ADMIN, 28. 5. 2010 12:23)

čaw dane tak zkus amail.security-portal.cz
jednoduché...
ADMIN

potřebuju pomóóóc

(Daniel Kytýr, 27. 5. 2010 21:18)

ahoj potřeboval bych jednoduchou pomoc jak se dostat de cizího e-mailu,ale nevim jeho heslo a brutus nefachčí pls¨napište sms na:774027934